İlahiTube
Cem Olmuş Aşıkları — Lütfi Doğan kapak görseli

Cem Olmuş Aşıkları

Lütfi Doğan

5:26 İlahi Tube'da 0 dinlenme YouTube'da 459 görüntüleme

YouTube'da aç

Sözleri

Cem’ olmuş âşıkları Pirim Abdülkadir’in Yolunda sadıkları Pirim Abdülkadir’in **** Elim verdim eline kurban olam diline Canım feda yoluna Pirim Abdülkadir’in **** Arısının balıyım bahçesinin gülüyüm Bağının bülbülüyüm Pirim Abdülkadir’in

Lütfi Doğan — diğer ilahileri

  1. Kıl Şefaat Ya Hüseyin Lütfi Doğan 4:45
  2. Aşk Bezirganı Lütfi Doğan 4:23
  3. Taştı Rahmet Deryası Lütfi Doğan 2:58
  4. Affet İsyanım Benim Lütfi Doğan 2:49
  5. Evliyaya Eğri Bakma Lütfi Doğan 3:11
  6. Ben Yürürem Yane Yane Lütfi Doğan 2:42
  7. Gaflet İle Hakkı Buldum Diyenler Lütfi Doğan 1:17
  8. Hak Hak Diyen Aşıklar Lütfi Doğan 1:35