İlahiTube
Zindan Gülistandır Bize — ReTape Marş Grubu kapak görseli

Zindan Gülistandır Bize

ReTape Marş Grubu

4:33 İlahi Tube'da 0 dinlenme YouTube'da 6,5 B görüntüleme

YouTube'da aç

Sözleri

Zindan gülistandır bize, Orda gül derilir ümmete Bir adım var şehadete, Dört duvar set değil bize Her bir duvar Yusuf olmuş dayan sabırlar et diyor Her bir gün bir asır olmuş ayrılık acı geliyor Tel örgüler pırangalar bizlere korku vermiyor İslam uğrunda meşakkat bizlere huzur veriyor Allah sevdiğine verir bu zor olan imtihanı Ateşi güle çeviren cennet eyler loş zindanı Layık olanlar zindana kapanmışlar bak secdeye Çünkü Yusuf bu zindanı çevirmişti medreseye Zindan gülistandır bize orda gül derilir ümmete Bir adım var şehadete dört duvar set değil bize Sabrımızı zorlasanız yine karşınızda sabır Allah için ölüm zindan bizler için değil kahır

ReTape Marş Grubu — diğer ilahileri

  1. Sevdim Seni Mabuduma ReTape Marş Grubu 4:17
  2. Oy Beni Dağlara Vurun ReTape Marş Grubu 5:51
  3. Gel Ey Devrimin Müjdesi ReTape Marş Grubu 4:01
  4. Kim Utanmadı ReTape Marş Grubu 4:45
  5. Ah Anne Kızıl Kana Boyanırsam ReTape Marş Grubu 5:00
  6. Şehit Cevher Dudayev ReTape Marş Grubu 4:15
  7. Sen Alemlere Rahmetsin ReTape Marş Grubu 4:17
  8. Ey Tağutun Neferi ReTape Marş Grubu 5:01

Benzer ilahiler

  1. Şehit Küçük Ali ReTape Marş Grubu 3:35
  2. Ya Resulallah Ya Nebiyallah ReTape Marş Grubu 4:43
  3. Cenk Meydanı Hasan Bitmez 4:25
  4. İstiklal Marşı Uğur Işılak 4:50
  5. Sancak Marşı Grup Ergenekon 2:58
  6. Estergon Kalesi Hasan Köprülü 2:38
  7. Ey Şanlı Ordu Ey Şanlı Asker Hasan Bitmez 3:20
  8. Ey Şanlı Ordu Mehter Dosyalari 1:44